O NÁS

Naše advokátní kancelář se zaměřuje na poskytování komplexních právních služeb  a poradenství zejména podnikatelům (nejen českým) z jakéhokoliv odvětví. Naše dosavadní zkušenosti totiž ukazují, že úzká spolupráce vede k podstatně efektivnějším výsledkům, než poskytování poradenství ad hoc. Právní služby však poskytujeme i pro běžné občany a spotřebitele. Výraznou součástí naší činnosti je i úzká spolupráce s realitními kancelářemi či poskytování právních služeb obcím.

Jako asi v každém jiném odvětví je totiž prevence podstatně účinnější, a tak i levnější, než následná "kůra", která má v mnoha případech podobu pouhé minimalizace škod. Ačkoli se mohou zdát průběžné konzultace, např. v souvislosti s uzavíranými obchodními kontrakty, nákladnou zbytečností, jedna jediná zkušenost s následky nevhodně formulovaného ustanovení smlouvy Vás přesvědčí o opaku.

Samozřejmě můžete s tímto pohledem nesouhlasit. Důležité je, že v každém případě jste to Vy, kdo určuje v jakém rozsahu Vám bude právní pomoc poskytnuta. Jsme samozřejmě připraveni poskytnout Vám poradenství i v jednotlivých kauzách, popřípadě pro Vámi definovaný věcný okruh otázek.

Vyzkoušíte-li služby naší kanceláře, jistě sami zjistíte, jaká podoba právní pomoci Vám nejlépe vyhovuje. Naším úkolem pak bude maximálně Vaší představě vyhovět.